Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Skotsko - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Skotsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Skotsko.

Eilean Donan Castle

Eilean Donan Castle

Za hradbami zelených kopců zvaných Five Sisters of Kintail, které dosahují nadmořské výšky až 914 metrů, je ukrytý nádherný středověký hrad Eilean Donan Castle. Tyčí se nad jezerem Loch Duich a je jednou z nejpřitažlivějších turistických atrakcí oblasti skotských Highlands.

celý článek

 

Pestrobarevné Skotsko

Pestrobarevné Skotsko

Skotsko je jednou ze čtyř zemí, které tvoří Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Rozkládá se v úrodné zemědělské oblasti na samotném severu země a jeho součástí je i několik přilehlých ostrovů. Rozmanitost zdejší krajiny nemá na Britských ostrovech obdoby.

celý článek

 

Autem do Skotska

Autem do Skotska

Skotsko je nádherná země nacházející se na severu Velké Británie a na přilehlých ostrovech. Mnoho lidí, kteří již měli možnost Skotsko navštívit, nikdy nezapomenou na zdejší kouzelnou krajinu, bohatou kulturu, tajemnou historii a přívětivé obyvatele.

celý článek

 

Culzean Castle - procházka skotskou minulostí

Culzean Castle - procházka skotskou minulostí

Vznešeně vzhlíší z útesu nad Severním mořem a střeží vše na obzoru. Skotskému hradu Culzean Castle je teprve něco málo přes dvěstě let, přesto láká návštěvníky svou monumentální chladnou krásou.

celý článek

 

Edinburgh - Athény severu

Edinburgh - Athény severu

Přiznám se, že na cestách se většinou snažím vyhýbat velkým městům a navštěvovat spíše odlehlejší, turistikou méně poznamenaná místa. Ale jet do Skotska a nevidět Edinburgh? To by asi udělal jen málokdo. Starobylé, elegantní a vznešené hlavní město Skotska má za sebou zajímavou historii, která z něj dýchá na každém kroku.

celý článek

 
1 2
 
 
 

Náš tip

Lyžařské zájezdy do Rakouska

SnowTrex - lyžařské zájezdyŠiroká nabídka lyžařských zájezdů s CK SnowTrex. Zažijte tu nejlepší dovolenou na sněhu v Rakousku, Itálii, Francii, Švýcarsku nebo třeba v Andoře.

Zájezd za krásami LIBANONU

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů a křižáků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko