Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Máj - západní pobřeží Řecka, poznávací zájezdy

CK Máj - západní pobřeží Řecka, poznávací zájezdy

Česká 44
370 01 České Budějovice
Telefon: 387 318 420
Web: http://www.ckmaj.cz
Email: ceska@ckmaj.cz

 

V roce 1993 jsme založili CK MÁJ, která je ryze českou cestovní kanceláří. Po celou dobu svého trvání zabezpečujeme klientům služby spojené s cestovním ruchem, převážně dovolené v mnoha zemích, nejen Evropy.

Kromě nabídky z katalogů mnoha smluvních cestovních kanceláří nabízíme své, osvědčené pobyty v Řecku:
- západní pobřeží - letovisko Sivota (již od r. 1995)

CK MájFoto: Řecko - letovisko Sivota

- Itálie: Caorle
- Chorvatsko: Makarská riviéra - Živogošće, Splitská riviéra - Kaštel Štafilič
- Itálie: Kalábrie - Abruzzo - Silvi Marina, Marche - Torrette di Fano, Veneto - Caorle
- Maďarsko: termální lázně - Sárvár, Bükfürdó, Harkány, Miskolc-Tapolca, Mosónmagyaróvár, Egerszalók a Zalakaros

Pokud není lyžování Vaším koníčkem, můžete se každou sobotu (od začátku října až do května) jet ohřát nejen do termálních bazénů v Bad Füssingu (Německo) - za koupáním. Léčebná a navíc termální voda velmi příznivě působí na revmatické onemocnění, na artrózu, na onemocnění kloubů, kyčlí, na bolesti páteře.

DOPORUČUJEME:

Řecko - SIVOTA - pevnina naproti Korfu
Letovisko IDEÁLNÍ PRO KLIDNOU DOVOLENOU v překrásné přírodě. Fantastické pláže a naprosto čisté moře Vám zaručí skvělou dovolenou, kde si zcela jistě odpočinete a plně se odreagujete! Rozkládá se na břehu Iónského moře, 24 km jižně od přístavu Igoumenitsa, naproti ostrovu KORFU. Pobřeží je zde velmi členité s velkým počtem malých i velkých, písčitých i oblázkových pláží. Moře je zde průzračně čisté a vhodné i pro osoby trpící kožními chorobami a pro astmatiky. Letovisko je držitelem "Modré vlajky", přidělovaným pouze místům s čistými a udržovanými plážemi. V útulných tavernách Vám usměvaví majitelé nabídnou velké množství tradičních specialit řecké kuchyně a výtečných vín.

Španělsko - OROPESA DEL MAR
Letovisko ležící na pobřeží Středozemního moře, cca 260km jižně pod Barcelonou, na stejné zeměpisné šířce jako ostrov Mallorca. Pobřeží je ohraničeno pásmem vápencového pohoří, které je porostlé palmami. Letovisko obklopují nekonečné sady pomerančů, citronů, mandlí a oliv. Proto je nazýváno Costa del Azahar - Pobřeží pomerančového květu.

Oropesa del Mar však nejsou pouze nádherné pláže, ale také staré město s krásnými zákoutími, malebnými uličkami, s domy postavenými v tradičním lidovém stylu a koridou, která se nachází v blízkosti Oropeského hradu. Oropesa, to jsou i nespočetné obchůdky, restaurace, bary, terasy a diskotéky s jedinečnou noční atmosférou. Vláček, který projíždí letoviskem Vás zaveze až na nové předměstí Oropesy del Mar - Marina D'Or s lákavým zábavným parkem pro děti.

CK MájFoto: Španělsko - letovisko Oropesa del Mar

Chorvatsko - letovisko ŽIVOGOŠĆE
Makarská riviéra

Itálie - letovisko SILVI MARINA
Abruzzo

Maďarsko - termální lázně SÁRVÁR, BÜKFÜRDÓ, HARKÁNY a ZALAKAROS
Maďarsko je nejen zemí výborných vín a gastronomie, pohostinných lidí milujících své tradice, ale také zemí termálních lázní. Termální koupaliště a prameny s minerální vodou, to je něco, co najdete v Maďarsku takřka na každém kroku. Teplé prameny s vysokým obsahem nejrůznějších minerálních látek vyvěrající z hlubin země, to je specialita, kterou se žádná jiná země světa nemůže v takovém množství pochlubit.

A tyto prameny jsou nejen léčivé, ale většinou i termální. Pokud se ale léčit nepotřebujete, nepochybně oceníte možnost vykoupat se v přírodní, uměle neohřívané, vodě teplé 30-40°C i uprostřed zimy. Návštěvníkům nabízí Maďarsko celou škálu termálních lázní, inspirujte se informacemi o jednotlivých termálních lázních, do kterých CK MÁJ spol. s r.o. pořádá své zájezdy a vydejte se za relaxací do nedalekého Maďarska!

CK MájFoto: Maďarsko - lázně Harkány

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

Zajišťujeme také jednodenní i vícedenní poznávací zájezdy - Česko, Rakousko, Německo, za koupáním, rafting a cykloturistika. Dále lázeňské pobyty, lyžařské zájezdy, letecké zájezdy, slevy na poslední chvíli, vstupenky do divadel, zájezdy na přání, autobusovou dopravu pro skupiny ... 

ČLÁNKY CK:
Albánie - cestování po tajemné zemi
Zalakaros, Bükfürdö, Sárvár - ráj termálních lázní
Holandsko - země pestrých květin a lahodných sýrů
Sivota - skvělá dovolená na západním pobřeží Řecka

Další kontakty

Mobil: 721 120 559

Pobočka České Budějovice
V. Volfa 19 
370 05  České Budějovice
Telefony: 385 514 488, 383 838 848
ckmaj@ckmaj.cz

Pobočka Třeboň
Chelčického 216
379 01  Třeboň
Telefony: 384 389 126, 602 147 933
trebon@ckmaj.cz

 

Najdete nás na mapě

Naše fotografie

 
 
 
 
 
 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.